Obuv – informace, rady, recenze

Jak vybrat barvu bot k oblečení?

Pokud má celý outfit vypadat dobře, všechny jeho prvky k sobě musí sedět. Dokonce i boty by měly ladit s konkrétním oblečením, proto je dobré mít ve svém botníku aspoň několik párů. Nejlepší je vybírat modely v různých barvách, protože i když to tak nevypadá, jejich barva je důležitá pro prezentaci celku. Která tedy bude ladit v jednotlivých kombinacích oblečení?

Základní řešení

Ne všichni se chtějí vyjímat, proto někteří rádi nosí domácí (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv_Domaci-obuv-570.htmloblečení, a když jsou ven, oblékají základní kousky šatníku. Nehledají ty originální, dokonce se jich obávájí, proto bude lepší, když si zvolí základní barvu obuvi. Taková je určitě černá, která se objevuje na lodičkách, traperech, žabkách nebo kozačkách. Objevuje se rovněž na elegantních a stylových botech.

Originální řešení

Někteří se ale chtějí vyjímat, protože něchtějí vypadat jak zbytek společnosti. Tak to mají především mladí, kteří by vždy nejradši zvolili barevné dámské boty.  A mohou tak postupovat, protože s módou je třeba si hrát, vybírat doplňky a oblékat je k neobvyklým věcem – ke dlouhým šatům, vzdušným sukním nebo k oblekům. Teď už je možné i takové velmi klasické, černé, lakované pánské boty obout k obleku, protože i to bude dobře vypadat. A ten kdo si takový komplet oblékne, určitě na sebe upoutá pozornost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll To Top